facebook

PRO STÁLÉ HOSTY

ZÁSADNÍ CENOVÁ ZVÝHODNĚNÍ VÍCE JAK 40 PROCENT

V duchu nejlepší tradice pověstné thajské pohostinnosti Vám přinášíme tu nejkvalitnější péči. Ať přijdete jednou jedinkrát s dárkovým šekem, či jste náš stálý host – vždy dostanete zážitek špičkové a nezapomenutelné procedury v našem luxusním a přece domáckém prostředí. Naši stálí hosté mají nárok na zásadní cenová zvýhodnění ve výši 21, 31, 41 a vice procent, dle počtu návštěv.

JASMÍNOVÁ THAJSKÁ PÉČE

Nově příchozí host má nárok na sedmou a čtrnáctou proceduru zdarma. Sedmá a čtrnáctá procedura zdarma je v součtu 15% cenové zvýhodnění na veškerou péči.

LOTOSOVÁ THAJSKÁ PÉČE

Od 21. návštěvy máte každou další návštěvu cenové zvýhodnění 21 % na veškeré naše služby. Tradiční thajská masáž tak vyjde na 790 Kč, oproti původní ceně 1 000 Kč.

Cenová zvýhodnění pro stálé hosty lze kombinovat se sezónními akčními balíčky. Slevy se sčítají!

NEFRITOVÁ THAJSKÁ PÉČE

Od 31. návštěvy máte každou další návštěvu cenové zvýhodnění 31 % na veškeré naše služby. Tradiční thajská masáž tak vyjde na 690 Kč, oproti původní ceně 1 000 Kč.

Cenová zvýhodnění pro stálé hosty lze kombinovat se sezónními akčními balíčky. Slevy se sčítají!

KŘIŠŤÁLOVÁ THAJSKÁ PÉČE

Od 41. návštěvy máte každou další návštěvu cenové zvýhodnění 41 % na veškeré naše služby. Tradiční thajská masáž tak vyjde na 590 Kč, oproti původní ceně 1 000 Kč.

Cenová zvýhodnění pro stálé hosty lze kombinovat se sezónními akčními balíčky. Slevy se sčítají!

PÉČE O RODINY

PŘIJĎTE SI K NÁM ODPOČINOUT SE SVÝMI NEJBLIŽŠÍMI

Přijďte si k nám odpočinout se svými nejbližšími. Naše rodinná péče zahrnuje cenové zvýhodnění 30% na veškeré procedury pro celou rodinu.

Podmínkou rodinného cenového zvýhodnění je minimální počet tří hostů během jednoho dne. Rodina tak může přijít dohromady a prožít si společný zážitek, ale rodinná péče se uplatní i v případě, že přijdou tři rodinní hosté zvlášť v průběhu jednoho dne. Informujte se prosím na recepci.

© 2013 - 2018 Copyright Jasmine – thajské masáže & lázně je registrovaná ochranná známka.
pomalý svět s.r.o., IČ: 28318579, Spisová značka: C 60922 vedená u Krajského soudu v Brně
Všechna práva vyhrazena.

THAJSKÉ MASÁŽE A LÁZNĚ - KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Jméno
E-mail Telefon
Dotaz
Souhlasím se zasíláním akčních nabídek
Odeslat »
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm: