facebook

THAJSKÉ MASÁŽE A LÁZNĚ – POPRVÉ K NÁM

PRAKTICKÉ RADY A DOPORUČENÍ

Následující praktické informace, přijměte prosím, jako doporučení, která mohou učinit Váš prožitek u nás ještě příjemnější.

Předně, pokuste se uvolnit, a jestli to dokážete, zapomenout na svět venku. Thajská masáž či spa procedura je o to účinnější, o co více je náš host připraven přijmout její blahodárné účinky.

Dochvilnost

Čas, na který je náš host dle svého přání objednán, je začátkem terapie. Dopřejte si tedy prosím příchod minimálně o 10 minut dříve, zejména pokud se rozhodnete dát si sprchu, což doporučujeme. Buďte prosím ohleduplní k hostům objednaným po Vás, pokud přijdete pozdě budeme s lítostí nuceni Váš prožitek zkrátit.

Nezapomeňte si prosím po příchodu vypnout Váš telefon či zvuk na telefonu. Zakládáme si na tom, že u nás mají naši hosté opravdu celostní pozitivní prožitek, nerušte jej prosím sobě ani jiným hlasitým zvoněním či telefonováním.

Komunikujte s námi.

Naše recepční s Vámi před konkrétní procedurou krátce pohovoří, nejen o tom, co příjemného Vás čeká, ale i o tom, zda Vás netrápí zdravotní problémy, o kterých bychom měli vědět. Naše terapeutky s Vámi budou v průběhu masáže komunikovat pokusí se tak nastavit intenzitu masáže na takovou úroveň, aby Vám to bylo co nejvíce k užitku a také co nejpříjemnější. Zajímá nás, jak jste se cítili a zda můžeme být příště lepší, budeme proto rádi, když nám po proceduře své zážitky sdělíte.

Před masáží je velmi příjemné se osprchovat, bude nám potěšením, pokud se rozhodnete využít naše plně vybavené sociální zázemí. Naopak, po masáži by mohla být nastolená energetická rovnováha sprchou narušena.

Změna rezervace a kontraindikace

Dejte nám prosím vědět dopředu v případech, kdy se necítíte dobře a je třeba změnit Vaši rezervaci. Jsou totiž situace, kdy by thajská masáž či thajské spa vyhledávány být neměly. Člověk instinktivně cítí, kdy to je, pokud si ale není jistý, je třeba se poradit s lékařem. I přesto předkládáme seznam nejběžnějších kontraindikací, kterými jsou zejména vysoké stádium těhotenství (s výjimkou našeho programu Thajská aroma masáž pro těhotné), šestinedělí, pooperační a poúrazové stavy, horečnatá onemocnění, nádorová onemocnění, onemocnění kloubů, artritida, osteoporóza, zlomenina, otevřené rány, jizvy mladší než tři měsíce, křečové žíly, menstruace, zanícená kůže, kožní onemocnění jako například mykóza, přecitlivělost či alergie na některé z produktů používaných při terapiích (masážní oleje, peelingy, tělové či pleťové masky, tonika, citrusové plody, med apod.). Masáž také není vhodná bezprostředně po jídle, doporučujeme nejdříve dvě hodiny po jídle.

Jak prožitek ještě umocnit

Neutíkejte od nás ihned po proceduře. Bude Vám nabídnut dobrý čaj, či kvalitní káva, abyste měli dostatek času v klidu prožitek vstřebat a umocnit tak výsledný pozitivní efekt. Zatímco u procedur thajského spa je doporučená prodleva mezi návštěvami dva týdny, thajskou masáž je možno si dopřát i jednou do týdne. Zlatým pravidlem je jednou za čtrnáct dní, tak zůstane zdravotní efekt thajské masáže zachován.

© 2024 Total Wellness s.r.o.

THAJSKÉ MASÁŽE A LÁZNĚ - KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Jméno
E-mail Telefon
Dotaz
Souhlasím se zasíláním akčních nabídek
Odeslat »
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm: