facebook
v dobrých rukách

THAJSKÉ MASÁŽE

JEDINEČNÉ THAJSKÉ MASÁŽE

Umění thajské masáže je společně s bylinnou léčbou a důrazem na duševní zdraví jedním ze tří základních pilířů tradiční thajské medicíny. V duchu východní tradice je tradiční thajská medicína spíše než léčením nemocí uměním ovládání svého zdraví a zlepšováním kvality života člověka.

Jako všechny buddhistické léčebné metody představuje thajská masáž součást celostního přístupu k člověku. Vedle fyzického těla je zde kladen stejný důraz také na energetickou a duševní stránku člověka.Při thajské masáži se tlakem stimulují akupresurní body těla a zároveň dochází k uvolnění energetických drah (sén), přičemž cílem je povzbuzení tělu vlastních léčivých procesů.

Při thajské masáži se tlakem stimulují akupresurní body těla a zároveň dochází k uvolnění energetických drah (sén), přičemž cílem je povzbuzení tělu vlastních léčivých procesů.

U nás v jasmine spojujeme to nejlepší z thajské tradice zdravotních masáží s moderním přístupem reagujícím na individuální přání a potřeby našich hostů. Daří se nám tak nejen vytvořit inspirativní atmosféru pro nezapomenutelný zážitek, ale zároveň dát našim hostům perfektní službu s pozitivním zdravotním efektem.

Sezónní akce

Naše cenově zvýhodněné thajské procedury sledují běh ročních období...

Více informací »

Dárkové šeky

Zážitek luxusní thajské péče je nevšedním a jedinečným dárkem pro Vaše blízké.

Více informací »

Slevy pro stálé hosty

V duchu nejlepší tradice pověstné thajské pohostinnosti...

Více informací »
© 2023 Total Wellness s.r.o.

THAJSKÉ MASÁŽE A LÁZNĚ - KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Jméno
E-mail Telefon
Dotaz
Souhlasím se zasíláním akčních nabídek
Odeslat »
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm: